За результатами дослідження компанії VidMob, відеореклама забезпечує на 48% вищий рівень продажів, ніж статична, що робить її важливим інструментом просування, особливо в сезон святкових покупок. Компанія порівняла ефективність реклами у роздрібній торгівлі та в електронній комерції в Facebook, Instagram, Facebook Messenger і Facebook Audience Network у четвертому кварталі останніх двох років, щоб побачити її вплив на святковий шопінг.
Найважливішим фактором виявилася тривалість роликів: коефіцієнт покупок у 10-15-секундних відео на 19% вище середнього і на 184% вище, ніж у найбільш низькоефективних роликів до п'яти секунд, і на 12% більше, ніж відео тривалістю понад 16 секунд.
Крім того, реклама, яка показувала текст у першому кадрі або протягом перших трьох секунд запуску, збільшувала кількість покупок в мережі на 46% більше реклами без тексту.
За даними VidMob, реклама, що показує слово «магазин» і заклик до дії, мала середній коефіцієнт покупок в п'ять разів більше, ніж реклама зі словами «отримати» або «знайти». Дослідники вивчили більше 8 тис. оголошень з 429 кампаній для 35 брендів роздрібної торгівлі та електронної комерції.
В умовах локдауну показники електронної комерції продовжують рости, і мобільні пристрої відіграють важливу роль в тому, як покупці будуть вибирати подарунки цього року. VidMob дає кілька порад з оптимізації відеореклами, включаючи акцент на не надто коротких рекламних роликах і достатньому часі розповісти історію бренду.
Дослідження показує, що короткі рекламні оголошення менш переконливі для росту продажів в інтернеті, хоча вони можуть бути корисні для інформаційних кампаній в соціальних мережах.
Також виявилось, що відеореклама, яка демонструє «здивовані» емоції в перші три секунди, привела до стрибка продуктивності на 360% під час пандемії. Конверсія щасливих емоцій знизилася на 64%, що говорить про те, наскільки ця реклама не відповідала настрою у суспільстві.
Ще невідомо, наскільки охоче покупці відкриватимуть свої гаманці під час зростаючого безробіття. Втім, багато хто може більше витрачатися на подарунки замість того, щоб платити за подорожі.