Наразі офіси Google закриті через продовження вихідних Китайського нового року - заходу, прийнятого урядом країни для зменшення поширення вірусу. Закриття включає всі офіси в материковому Китаї, а також офіси Google в Гонконзі і Тайвані. До того ж компанія накладає тимчасові обмеження на ділові поїздки в Китай і Гонконг та радить співробітникам, що знаходяться в Китаї, та їх найближчим родичам повертатися додому. Ті, хто повернувся нещодавно, переведені на віддалену роботу не менше ніж на два тижні.
Через тісні зв'язки технологічної галузі з Китаєм, що є найбільшим в світі інтернет-ринком і виробничим центром, співробітники багатьох компаній регулярно бувають в країні, і майже кожен великих холдинг в галузі має офіси в Китаї.
Хоча Google не використовує більшість своїх найпопулярніших веб-сервісів в Китаї через напруженість з китайським урядом, компанія має чотири офіційні офіси в країні. Google також зберігає сильну присутність в Китаї, співпрацюючи з місцевими постачальниками і виробничими фабриками.
Цього тижня Apple і Facebook також обмежили поїздки своїх співробітників. Генеральний директор Apple Тім Кук оголосив про обмеження в прямому ефірі під час конференції з інвесторами, відразу після публікації квартального звіту компанії про доходи. Apple також заявила, що закрила принаймні один роздрібний магазин в Китаї і регулярно вимірює температуру своїх співробітників, а також активізувала прибирання торговельних і офісних приміщень.
Багато інших компаній, що працюють в сфері електроніки, розваг, автомобілебудування і транспорту, також стали обмежувати поїздки співробітників і закривати офіси, включаючи кіностудії і Діснеївські тематичні парки. United Airlines, і American Airlines скасовують рейси з США в Китай через різке зниження споживчого попиту. British Airways і Lufthansa повністю призупинили польоти в країну.
Інші технологічні гіганти, в тому числі Amazon і Microsoft, також вжили заходів для захисту персоналу від зараження. Багатьох співробітників просять працювати з дому.