Після Другої світової Джордж Сілк одразу ж відійшов від зйомок воєнних і політичних конфліктів, повернувшись до своєї улюбленої з юності теми – екстриму та спорту. Він пропрацював у LIFE до самого закриття журналу 1977-го. Звістка про те, що видання, з яким він провів тридцять років, більше немає, заскочила Джорджа у Непалі, де він знімав красоти Гімалаїв для LIFE. Подейкують, почувши новину, Сілк сказав: «Вас... погано чути. Будь ласка, відправте півмільйона доларів на додаткові витрати».
Утім, після закриття LIFE Сілк продовжив свою успішну кар'єру. З роками він зажив слави спортивного фотожурналіста, котру можна порівняти з його заслугами військового фотографа. Зокрема, був піонером зйомки атлетів за допомогою камер із фотофінішем, що раніше використовували лише на скачках.
Джордж Сілк помер 2004 року. У нього залишилися дружина, брат, син, дві доньки та вісім онуків: велика родина для великого серця.
«Я кинув школу, коли мені було 14, – згадував Сілк. – Не знав класики, не знав, як художники використовували світло, і не знав багатьох інших речей. Мабуть, усе це вже було в мені». Що ж, споглядаючи його світлини, розумієш, що так воно і є.