Вчора відбулась прес-конференція Нацради з питань телебачення і радіомовлення, на якій Комісія з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення звітувала про роботу за останні п’ять років. Участь брали заступник голови регулятора Уляна Фещук, член Нацради Сергій Костинський, представники Концерну РРТ, УДЦР, а також кількох організацій, що працюють на територіях із особливим режимом мовлення.
Отже, в період 2015-2019 років в Луганській і Донецькій областях, а також на півдні Херсонської області для відновлення українського ТБ і радіо видали більше 200 ліцензій та дозволів. Це стосується мовлення у DTT, аналозі, а також радіо на FM-частотах.
Наводимо дані Нацради, бо, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто раз почути.
Розвиток FM-радіомовлення в Донецькій області:
Розвиток аналогового ефірного ТБ в Донецькій області:
Розвиток цифрового ефірного ТБ (DTT) в Донецькій області:
Розвиток кабельного ТБ в Донецькій області:
Розвиток FM-радіомовлення в Луганській області:
Розвиток аналогового ефірного ТБ в Луганській області:
Розвиток цифрового ефірного ТБ (DTT) в Луганській області:
Розвиток кабельного ТБ в Луганській області: наразі кабельних мереж нараховують 19, діють 15 провайдерів. За вказаний час з’явились дві кабельні телемережі у двох населених пунктах і ще одному районі Луганської області, де їх не було – у Новодружеську, Привіллі і Попаснянському районі.
Розвиток FM-радіомовлення на півдні Херсонської області:
Розвиток аналогового ефірного ТБ на півдні Херсонської області:
Розвиток цифрового ефірного ТБ (DTT) на півдні Херсонської області: за 4 роки право мовлення отрималии 36 телеканалів на 17 цифрових частотах у п'ти населених пунктах області. З’явились 5 нових локальних мультиплексів, додалися 9 телеканалів та у двох населених пунктах встановлені нові передавачі.
Розвиток кабельного ТБ на півдні Херсонської області:
І робота з розвитку мереж телебачення і радіомовлення триває.