30 жовтня почалися зйомки дебютної повнометражної ігрової роботи угорського режисера Денеша Надя (Dénes Nagy) під назвою «Природне освітлення» (Természets fény), яка стане копродукцією Угорщини, Латвії, Франції та Німеччини. Зйомки триватимуть до 15 грудня.
Фільм стане екранізацією однойменного роману угорського письменника Пала Завади. Денеш Надь є режисером і сценаристом проекту. Дія стрічки розгортається під час Другої світової войни. Понад сто тисяч угорців покликані в армію, їх головним завданням є знищення партизанських загонів, що ховаються у лісах. Лейтенант Істван Семетка, простий фермер, також покликаний виконувати військовий обов'язок. Одного разу його група отримує наказ знищити села, що, за інформацією керівництва, забезпечують провізією партизанські загони. Під час чергової місії його командир отримує кулю, і Семетка повинен взяти на себе командування.
У головних ролях знімаються Жабо Ференц (Szabó Ferenc), Стул Ерно (Stul Ernő), Гарбаш Тамаш (Garbacz Tamás) і Байко Лазло (Bajkó László). Оператор - Тамаш Добос (Tamás Dobos). Продюсують стрічку Сара Лазло (Sára László) і Марселл Геро (Marcell Gerő) з угорської компанії Campfilm, Інес Бока-Грубе (Inese Boka-Grube) з латвійської Mistrus Media, Керолін Пірас (Caroline Piras) з французької Lilith Films, Олів'є Дюбуа (Olivier Dubois) і Мелані Боксдорф (Melanie Bocksdorf) з німецької Propellerfilm, а також Вікторія Петраній (Viktória Petrányi) з угорської Proton Cinema.
Проект фільму отримав фінансування фонду Eurimages в розмірі 290 тис. євро, гранти від Угорського Фонду кінематографії на розвиток сценарію і препродакшен, фінансування від CNC, Ризького Фонду кіно, Латвійського Центру кінематографії, телеканалу ARTE/ZDF, а також грант від програми «Креативна Європа». Картина брала участь в програмах Torino Film Lab AdaptLab 2016 і Torino Film Lab FeatureLab 360 ° 2017. Загальний бюджет стрічки - 2 240 615 євро.
Прокатником на території Угорщини виступить компанія Vertigo Media, міжнародним дистриб'ютором є компанія Luxbox.
У фільмографії Денеша Надя - дванадцять короткометражних робіт: як ігрових, так і документальних. Зокрема документальна стрічка «Російська пісочниця» (Russian Playground) була презентована в рамках Тижня критики в Каннах в 2009 році, фільм «М'який дощ» (Soft Rain) був показаний в рамках Двотижневика режисерів в 2013 році, а стрічка «Інша Угорщина» ( Another Hungary) брала участь в конкурсі Роттердама в 2014 році.