Вже цього року Twitter додасть функцію, що обмежуватиме кількість користувачів, які можуть відповідати під твітом. Право обмежувати буде належити автору повідомлення. Перед публікацією соцмережа пропонуватиме обрати статус твіта з чотирьох варіантів: глобальний, груповий, панельний та заява. Глобальний твіт не обмежує кількість коментарів, на груповий зможуть відповісти тільки користувачі, за якими слідкує автор повідомлення, панельний зможуть прокоментувати тільки акаунти, яких затегали у твіті. А заява дозволить користувачу оприлюднити повідомлення і заборонити будь-які коментарі.
Директор з продуктів Twitter Сюзан Сі додала, що компанія досі випробовує нову функцію та використає результати для удосконалення оновлення у першому кварталі 2020 року.
«Ця ідея почалась з великої кількості негативних коментарів, якими закидують багатьох користувачів, і це шкодить здоров’ю», - заявила Сі.
Втім, обмеження коментарів може зашкодити у боротьбі з дезінформацією та фейками. Twitter вже зазначив, що розглядає у майбутньому впровадження функції цитування твітів, але приділить особливу увагу цьому моменту під час тестування.
Тим часом видання TechCrunch додає, що нова функція зіграє на руку політикам. Обмежуючи доступ до своїх твітів, вони зможуть блокувати читачів з протилежними політичними поглядами. До того ж вони зможуть використовувати виключно позитивні відгуки у відповідях, як підтвердження своїх слів чи заяв.